Kontaktuppgifter

Ring eller fyll i vårt kontaktformulär så återkommer vi så snart vi kan. Vi finns här för dig – tveka inte att kontakta oss!


Order (företag)

Telefon: 08-767 18 18
E-post: order@edin.se

Order (privatpersoner)

Produkter för privatpersoner beställs via Hörbutiken.

Support konsumentprodukter, allmänna frågor

Telefon: 08-767 18 18
E-post: info@edin.se

Support slingförstärkare

Telefon: 08-509 395 20
E-post: support@edin.se


Postadress

Bo Edin AB
Stockby Hantverksby 3
181 75 Lidingö

Besöks- och leveransadress

Förrådsvägen 2B
181 41 Lidingö

Organisationsnummer

556112-1301

Telefon: 08-767 18 18
Fax: 08-767 18 20
E-post: info@edin.se


Personal

meta-bernhagerMeta Bernhager

VD och marknadschef
Telefon: 08-767 18 18
E-post: meta.bernhager@edin.se
Skype: meta.univox


thomas-plahnThomas Plahn

Försäljningschef
Telefon: 08-509 395 13
Mobil: 076-631 92 64
E-post: thomas.plahn@edin.se
Skype: thomas.univox


christer-lundstromChrister Lundström

Försäljning Sverige
Telefon: 08-509 395 01
Mobil: 070-940 92 40
E-post: christer.lundstrom@edin.se
Skype: christer.univox

 


johan-hakansson

Johan Håkanson

Försäljning Export, specialmarknader Sverige
Telefon: 08-509 395 08
Mobil: 070-880 48 40
E-post: johan.hakanson@edin.se
Skype: johan.univox

 


i109Damir Ganic

Produktchef Univox
Telefon: 08-509 395 14
Mobil: 0760-10 23 32
E-post: damir.ganic@edin.se
Skype: damir.univox


peter-andersson

Peter Andersson

Produktspecialist
Telefon: 08-509 395 10
E-post: peter.andersson@edin.se
Skype: peter.univox


charlotte-nilsson

Charlotte Nilsson

Orderadministratör
Telefon: 08-509 395 09
E-post: charlotte.nilsson@edin.se
Även: order@edin.se


anna-lindman

Anna Lindman

Ekonomi
Telefon: 08-509 395 11
E-post: anna.lindman@edin.se


Marie Thörn

Ekonomi
Telefon: 08-509 395 06
E-post: marie@edin.se
Även: ekonomi@edin.se

 


ulrika-magnusson

Ulrika Magnusson

Marknadsassistent
Telefon: 08-509 395 04
Email: ulrika.magnusson@edin.se
Skype: ulrika.univox


ander-hansson

Anders Hansson

Utveckling och support
Telefon: 08-509 395 12
E-post: anders.hansson@edin.se


victor-edwardsson

Victor Edwardsson

Lager
Telefon: 08-509 395 07
E-post: lager@edin.se